Wiadomości i Rozrywka

Gospodarka, Finanse, Portale Randkowe
Chcesz iść na randkę w Bhutanie?

Bhutan to kraj bardzo od nas odległy, ale nie aż tak, by było to miejsce, do którego nie dotarł portal randkowy. Coraz częściej randka online jest tam sposobem na rozpoczęcie znajomości, tak samo jak i w naszym państwie. Obyczaje randkowe w tym kraju bardzo jednak się różnią od naszych. I są dość ryzykowne. Przynajmniej dla mężczyzn. Co oznacza wspomniane wcześniej ryzyko?

Złapią cię? To odpracujesz

Podobnie jak w sąsiednich Chinach, kobiety w Bhutanie mają wolną rękę odnośnie tego, z kim się spotykają. Z pozoru mogłoby się wydawać, że wszystko wygląda tam tak samo, czyli kobieta ma swój pokój, zaprasza do siebie kogo tylko chce, ale rodzina wymaga, by kochanek nie wchodził im w drogę i po prostu nie było go widać. Jest tu jednak jeden haczyk.

W Chinach przyłapany kochanek to po prostu niedogodność, bo chociaż wszyscy wiedzą, że był w nocy u kobiety, to oficjalnie udaje się, że go nie było. W Bhutanie rodzina tylko na to czeka, by kochasia przyłapać.

Dlaczego? Taki mężczyzna, który zgodnie z tradycją wszedł w szkodę, musi odpracować swoje grzechy w domu przyszłego teścia, nawet jeśli niespecjalnie myślał o ożenku. Teoretycznie może odmówić i sobie pójść, ale będzie wtedy w tym domu niemile widziany, a do tego rodzina wyrazi o nim złą sławę w całej okolicy.

Leave comment