Wiadomości i Rozrywka

Gospodarka, Finanse, Portale Randkowe
Kontakt buduje relacje

Nietrudno jest poznać, że dwie osoby są w sobie zakochane. Wystarczy na nie spojrzeć, by zobaczyć, w jaki sposób są na sobie skupione. Nie musi to być nawet jeszcze zakochanie, bo do tego od początku znajomości droga naprawdę daleka, ale wystarczy silne zauroczenie. To naprawdę widać.

Czy takie uczucie możliwe jest w czasach, kiedy podstawowym narzędziem kontaktu jest portal randkowy oferujący randki internetowe? Tak. I to nawet bardziej, niż zwykle.

Zauroczenie i jego rozwój

Początek każdego udanego związku to zauroczenie. W tym czasie jesteśmy ślepi na wszystkie wady i niedoskonałości partnera. Chcemy drugą osobę poznawać jak najlepiej, dowiadywać się o niej wszystkiego, wiedzieć wszystko.

W spotkaniach tradycyjnych nasze emocje mogą sprawić, że się w drugiej osobie po prostu zagubimy. W Internecie nasze relacje są znacznie spokojniejsze, co nie znaczy, że mniej intensywne.

W czasie randek online mamy możliwość realnego poznawania się, rozmawiania, dyskutowania i nawet przepytywania, co zauroczeni ludzie też robią. Pozwala to na zbudowanie relacji na prawdziwej znajomości siebie nawzajem.

Specjaliści od relacji międzyludzkich zawsze podkreślają, że im dłużej potrwa ta faza przed ewolucją do bardziej zaawansowanych postaci związku, tym lepiej rokuje to na przyszłość.

Leave comment