Wiadomości i Rozrywka

Gospodarka, Finanse, Portale Randkowe
Randki dla osób dojrzałych

Jedną z tak zwanych tradycyjnych wartości jest zaciskanie zębów i marnowanie sobie życia tylko dlatego, bo rozwód nie jest po katolicku i nie tak uczyli nas w domu rodzinnym. Nie wypada. Co sąsiedzi powiedzą? Czy nie stanie się to z krzywdą dla dzieci? Prawda jest taka, że trwanie w nieudanym związku to prawdziwa krzywda dla dzieci i wszystkich dookoła. Dzisiaj coraz częściej jesteśmy w stanie przeciąć kołtun i zrobić to co trzeba, czyli zerwać fatalne związki nawet po 20 lub więcej latach. Tylko co teraz? Portal randkowy? Jak najbardziej tak!

Na miłość nigdy nie jest za późno

Randki internetowe dla osób w wieku czterdziestu lat to dzisiaj już zupełna normalność. Ba, pięćdziesiąt i więcej lat to też żadna wymówka przeciwko temu, by poszukać dla siebie miłości, w Internecie gdzie promują się portale randkowe lub poza nim. Tradycyjna moralność kazała nam zaciskać zęby i wytrzymywać w związku niezależnie od tego, jak by nam w nim źle nie było, ale współczesny świat pozwala nam się uwolnić.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli faktycznie źle się w rodzinie dzieje i stworzenie nowego status quo dla dzieci z czwórką rodziców też nie jest niczym strasznym, chociaż w naszym kraju może być wciąż nieortodoksyjne. Szczęśliwi ludzie są znacznie lepsi dla siebie i dla swojego otoczenia, więc z pewnością nie można sobie odmawiać szczęścia.

Leave comment