Wiadomości i Rozrywka

Gospodarka, Finanse, Portale Randkowe
Miłość i partnerstwo nie zawsze idą w parze

Angażując się w nowy związek wyobrażamy sobie idealną parę, zgodność we wszystkich kwestiach i partnerskie podejście nawet do najtrudniejszych spraw. Miłość jednak nie zawsze jest równa. Czasem jedna ze stron angażuje się za bardzo bądź za mało, a druga strona czuje się przez to zagrożona.

Strach przed otwarciem się na nowy związek dotyczy niemalże wszystkich ludzi, tylko nieliczny odsetek społeczeństwa potrafi iść przez życie bez lęku przed nieznanym.

Boimy się skrzywdzić i zostać skrzywdzonym

Zaangażowanie w związek wymaga dwóch osób. Czasami gdy jedna z nich angażuje się za bardzo, obawiamy się że nie podołamy tak wielkiemu uczuciu i nie chcąc ranić drugiej osoby, na samym początku się wycofujemy. Tak samo dzieje się, gdy to my jesteśmy zaangażowani w 100% i nie czujemy zaangażowania od partnera, wtedy także robimy krok wstecz.

Strach przed zaangażowaniem i wielką miłością jest naturalnym odczuciem człowieka, jeżeli jednak nie będziemy potrafili pokonać strachu przed miłością, znów zostaniemy sami. Tutaj z pomocą może przyjść portal randkowy, w którym rejestracja jest darmowa, a zaangażowanie przychodzi dopiero z czasem. Warto umawiać się na randki online i poznawać nowe osoby, które tak jak my poszukują miłości i pragną życia w szczęściu.

Leave comment