Wiadomości i Rozrywka

Gospodarka, Finanse, Portale Randkowe
Dwoje ludzi jest w związku, gdy…

Każdy związek jest inny i nie da się jednoznacznie określić po pierwszej czy nawet po piątej randce, że idealnie do siebie pasujecie i będziecie ze sobą na dobre i na złe. Gdyby faktycznie istniał tego rodzaju kodeks, nie byłoby żadnych rozterek miłosnych.

Wiele osób zastanawia się czy ich relacja damsko męska to już związek, czy może nadal są na etapie spotykania się. Kiedy dwoje ludzi jest w związku? Gdy mówią sobie o miłości i wierności, gdy trzymają się za ręce, gdy całują się na randkach.

Co jest ważne w związku z drugą osobą?

Czasami nie liczy się sama deklaracja bycia w związku czy określenie w towarzystwie, że przyszło się ze swoją dziewczyną czy chłopakiem. Czasami ważniejsze jest to co faktycznie do siebie czujecie i jakie więzi was łączą, a to co widzą i słyszą inni ludzie staje się drugoplanowe.

Co jest ważne w związku z drugą osobą? Na pewno miłość, wierność i zaufanie. Najważniejsze są prywatne relacje dwojga ludzi, którzy jeżeli tylko szczerze ze sobą rozmawiają, doskonale wiedzą co ich tak naprawdę łączy, a świat zewnętrzy i ich opinia nie ma dla nich większego znaczenia.

Na czym polega związek dwojga ludzi?

Jesteście ze sobą już od kilku tygodni, a Ty nadal zastanawiasz się na czym polega związek dwojga ludzi i czy faktycznie go tworzycie? Jeżeli oboje darzycie się miłością, przyjaźnią, zaufaniem i szacunkiem, jeżeli wspólnie podejmujecie ważne decyzje, z pewnością tworzycie dobry i partnerski związek.

Znajomi wciąż zastanawiają się czy jesteście w poważnym związku? Nie ważne. Najważniejsze, że wy to wiecie, nie potrzebujecie wystawiać deklaracji dla całego świata.

Leave comment